Terms Of Service

» Go back to homepage

Kullanıcı Sözleşmesi


Bu sözleşme resmim.org ile kullanıcısı arasındaki bir takım hukuki konulara açıklık getirmesi amacıyla hazırlanmıştır. Kullanıcıların bu sözleşmeden haberdar olmamaları, sözleşmenin bağlayıcılığına engel teşkil etmez. Herhangi bir hukuki meselede öncelikle bu sözleşme esas alınır.

- resmim.org free image hosting servisini kullananlar bu sözleşmeden haberdar ve sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar.

- resmim.org kullanıcıların image dosyalarını saklayabilecekleri ücretsiz bir image hosting (dosya barındırma) sistemidir.

- Kullanıcılar tarafından yüklenen içeriğin herhangi bir ülkenin hukuki mevzuatlarına aykırılık teşkil etmesi halinde resmim.org bundan hiçbir şekilde sorumlu olmaz ve tutulamaz.

- resmim.org kullanıcılar tarafından yüklenen ve sorumluluğu kullanıcıya ait olan dosyaların içeriklerini kontrol etmek gibi bir yükümlülüğe sahip değildir.

- resmim.org hakları saklı olmak üzere istediği içeriği kaldırabilir.

- resmim.org T.C. 5651 sayılı "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlarlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"da belirtilen sorumlulukları ve yükümlülükleri gereğince kullanıcıların trafik bilgilerini tutar.

- Kullanıcıların linklere tıklama sayısı, referansları, ülkeleri, kullandıkları tarayıcıları, işletim sistemleri gibi bilgilerini istatistiki veriler için resmim.org tarafından kullanılabilir.

Üyelik sistemi


resmim.org üyeleri diğer üyelerin profil bilgilerini görebilirler. Bunun dışında kullanıcılara ait hiçbir bilgi 3. şahıs, kurum ya da kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Hakkında


resmim.org görsel dosyalarınızı saklayabileceğiniz ve istediğiniz zaman erişebileceğiniz, tamamen ücretsiz bir image hosting servisidir.

Yüklenebilen dosya formatları jpg, jpeg, bmp, gif, png, swf olup diğer dosya formatlarını desteklemez.

Yüklenecek dosyanın boyutu en fazla 3 mb olabilir, daha büyük dosyalara sistem izin vermemektedir.

Kullanıcılar tarafından herhangi bir görsel yüklendikten sonra sistem ilgili görsele ait dört adet link oluşturur.

Bunlar;

Direkt link :

Görselin doğrudan web adresi, (ör. : http://resmim.org/i/123456.jpg şeklinde) gerek yüklediğiniz görsele doğrudan ulaşabilmek, gerekse de eğer web siteniz varsa image dosyalarınızı kendi sunucununuzda barındırmak yerine kullanabileceğiniz linktir. bu sayede disk alanınız ve site performansınız artacak olup data (trafik) kullanımından da ciddi derecede tasarruf edebilirsiniz.

Thumbnail Link :

Önizleme olarak da tabir edebileceğimiz thumbnail linki.

Forum Linkleri :

Forumlarda kullanılmak üzere farklı formatlarda linkler.

Yüklediğiniz görselleri sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.Resmim.org | Free Image Hosting 
Resmim FREE Image Hosting © 2013 Powered By Cozmi.com